11.08.2020 21:19
WEB
· ÚVOD
· FÓRUM
· ČLÁNKY
· GALERIE
· ODKAZY
· NAPIŠTE NÁM
· HLEDAT

· Kalendář akcí
· Professional Download System
BTK

· ARMA
Kalendář akcí
<< Srpen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Číst diskuzi
ArmA BTK - Born To Kill - ARMA KLAN BORN TO KILL TEAMSPEAK
Organizace na TS

Tisk diskuze

05-01-2010 08:27 AM Organizace na TS

Born
Hlavní Administrátor

First Sergeant

Příspěvek: 1044
Založený: 05.02.09
Věk: 41
Jinak vysvobození pro nás s Yompem by bylo nemít starosti s TS a herním serverem. Začínám uvažovat o tom jestli se na to nevykašlat a tenhle luxus nezrušit. Veřejných TS je dost, jak se tu někdo zmiňoval a když někomu přispějeme na server, tak by jsme se o něj mohli dělit ne? A tak se to dá udělat i se vším a je po starostech. Vždyť je to jen hra.

05-01-2010 10:24 AM RE: Organizace na TS | Upravil/a Yomp 05-01-2010 10:41 AM

Yomp
Člen

Příspěvek: 143
Založený: 09.09.09

Úroveň upozornění 0
Me to nijak moc nevadi, ze se startam o chod servru. IT obecne je pro me zaliba, takze je to pro me spis takova vyzva rozjet tydle veci jako TS, A2 herni server s ACE na linuxu. Spis me opravdu mrzi, ze kdyz delal mozek anketu o prispevkach tak z tech lidi kteri rekli ze neco daji, dali 4. Nebyt lidi ktery dali a to ani nemeli v planu, tak jsme ty posledni 2 mesice poletovali po public servrech...

Opravdu se nad tim trochu zamyslete, nikdo tady po vas nechce tisice, ale bavime se radove o stovce nebo dvou.
Navic nas provider neni schopen dostat poskytovani sluzby takze s tim je konec. Takze pokud chceme nadale provozovat vlastni herni server a TS je potreba abysme panove zacli spolupracovat jako tym a ne se chovat jako krysy opoustejici potapejici se lod. Protoze tech sto korun ceskych kazdeho z vas je ta jedina vec ktera rozhodne o tom jeslti budem mit vlastni server nebo ne.

05-01-2010 11:23 AM RE: Organizace na TS

Fanatic
Člen

Příspěvek: 230
Založený: 13.08.09
Věk: 28

Úroveň upozornění 1
Born napsal:
Fanatic napsal:
Yomp napsal:
OMG..proboha.. jezisi.. smarja tak to nemuzete se tam jenou pripojit??
kdyz mame to reseni primo za **** smích smích

Směj se yompe ale řekni mi....kam se teď maj všichni připojit na TS? BTK TS je dole, váš public je dole....tak kam?

Fanaticu, ty nejsi členem klanu BTK?

Napsal jsem váš protože ten public se zřizoval po tom co jsem se já už dva dny snažil prosadit to že se v klidu bez obtíží může jít na ten kam choděj MORáci. Váš ve smyslu že někdo z Vás ho našel.

05-01-2010 05:41 PM RE: Organizace na TS

elkar
Člen

Private

Příspěvek: 118
Založený: 11.12.09

Úroveň upozornění 0
pro ty mladsi si myslim ze je problem spis ta platba jako takova... ne kazdej ma ucet v bance pro prevod nebo tak..

05-01-2010 06:29 PM RE: Organizace na TS

Fanatic
Člen

Úroveň upozornění 1
elkar napsal:
pro ty mladsi si myslim ze je problem spis ta platba jako takova... ne kazdej ma ucet v bance pro prevod nebo tak..

Tak nějak mrknutí

05-01-2010 06:49 PM RE: Organizace na TS

Beny
Člen

Private First Class

Příspěvek: 232
Založený: 10.08.09
Věk: 27

Úroveň upozornění 0
"Zákonný zástupce" to jistí, ne?

05-01-2010 06:55 PM RE: Organizace na TS

Fanatic
Člen

Úroveň upozornění 1
Zákonný zástupce se vážně nebude srát s přispíváním na Armu smích

05-01-2010 07:02 PM RE: Organizace na TS

Beny
Člen

Private First Class

Příspěvek: 232
Založený: 10.08.09
Věk: 27

Úroveň upozornění 0
Prostě mu dáš prachy a ať to pošle ne? smích

05-01-2010 07:06 PM RE: Organizace na TS

Yomp
Člen

Úroveň upozornění 0
@Fanatic No jiste, ty abys nepridal nejake svoje moudro..
btw nikdo se ani sluvkem nezminil hej kluci prispel bych ale nemam ucet, whatever jen nedelat mrve brouky s tim ze to vysumi..
Nebo mami tati, mohli byste me dat o kilo mensi kapesne a poslat to kilo na tenhle ucet, nebo dale existuji slozenky vis, to se zajde na postu a tam se daji penize a ono se to posle, ale o to nejde kdo nemuze tak proste nemuze. Ale o to tu nejde, pointa je, ze i kdyz nemuzu tak aspon napisu, hosi proste nemuzu nez jen tak necinne prihlizet. Ono kdyz se ma hrat tak maji vsichni velky oci a plny usta, ale jak jde o nejake jine veci tak je najednou klid po pesine..
Nicmene ti dekuju za opravdu vecne pripominky pod kterejma se muj prispevek kterym jsem chtel na dotycne apelovat ztrati...

05-01-2010 07:29 PM RE: Organizace na TS

Fanatic
Člen

Úroveň upozornění 1
Yomp napsal:
Nicmene ti dekuju za opravdu vecne pripominky pod kterejma se muj prispevek kterym jsem chtel na dotycne apelovat ztrati...

Tak v první řadě jsem něco vysvětloval Bornovi, ve druhý řadě jsem reagoval na elkaruv příspěvek, ve třetí řadě odpovídal na Benyho nápad a ve čtvrtý jsou tu další tři stejně "věcné" příspěvky vedle mejch. úsměvúsměv

Pokud máš problém s tim že se kvuli ostatním příspěvkum tvůj ztrácí tak ho prostě postni znova ne?

A k tomu co si napsal: Když se tohle řešilo tak se tady dala anketa kdo jo kdo ne. Odpvoěděl jsem v ní ne, takže pokud to nestačilo a chtěli jste abych vám to napsal doporučeně tak jste to měli říct a nechápu proč se vůbec dávala anketa. Shock

05-01-2010 07:37 PM RE: Organizace na TS

Yomp
Člen

Úroveň upozornění 0
Kamrade problem je v tom ze sem prvni prispevek nepsal tobe, copak si nekde videl "fanatiku proc si neprispel? " Nevidel a vis proc? Protoze sem to nikde nepsal. Bylo to pro vsechny ty co rekli ze prispejou aby se trochu zamysleli a treba zmenily nazor a prizpevkem pomohli nam vsem k tomu at muzem dal parit na nasem servru. Coz tys nebyl tak proc se vubec ozyvas? Jenomze to ses celej ty, kdybys nebyl tak vztahovacnej a nemusel hned ke vsemu met tisic pripominek tak tady ted nepisem dalsich 10 bezpredmetnejch prispevku..

05-01-2010 07:47 PM RE: Organizace na TS

Fanatic
Člen

Úroveň upozornění 1
Problém je spíš v tom že jsem nikde neodpovídal na to co ty si napsal, moje odpoveď která je pod tvym velectěným příspěvkem se vztahuje k tomu co napsal Born přednim. A ani jeden z dalších příspěvků nebyl směřován tobě (elkar, Beny) ani to nebyla reakce na tebe. Pouze ten poslední a to protože ses vyjádřil přímo ke mě (@Fanatic).

Tak si nech ty řeči o vztahovačnosti když je stejně dáváš dohromady s něčim co se nestalo. špatně lol

05-01-2010 08:16 PM RE: Organizace na TS

Yomp
Člen

Úroveň upozornění 0
Ano samozrejmne, jak jsem mohl byt tak hloupy. Nikde si neodpovidal na nic co jsem psal. A vsechno co jsem psal vlastne ani nebylo k tematu a jen jsem te sproste a krive
obvinil. Navic jakozto mlady a excentricky metalista, rocker, punker, dark a emo a whatever dude vis vsechno nejlip a mas vzdy pravdu
a v neposledni rade musis mit vzdy posledni slovo. Tak me prosim napis, ze jsem uplne mimo, pouc me, at mas to posledni slovo
a povazujme tuto debatu za uzavrenou pac s konem se nedomluvis. ( Jen pro upresneni ja jsem kun)

05-01-2010 09:58 PM RE: Organizace na TS

Fanatic
Člen

Úroveň upozornění 1
Nevyjadřuju se k tvejm popisum mýho já....ale podívej se na ty příspěvky....v prvním sem odpověděl Bornovi a s tvym příspěvkem nic neměl, v druhym sem odsouhlasil elkarovu myšlenku takže zase nic k tomu co si napsal jen agreement, a poslední byl na benyho nápad takže zase nic k tomu co si napsal ty. Nebudu dělat to co děláš ty tim svym věkovym povyšovánim, ale ukaž mi teď: čim sem reagoval na imaginární otázku "fanaticu proč si nepřispěl"? Odsouhlasenim elkarova názoru nebo zavrhnutím Benyho nápadu?

05-01-2010 10:05 PM RE: Organizace na TS

Yomp
Člen

Úroveň upozornění 0
Asi neco pises ale ja neumim cist pac sem kun, ted sem tady vyrechtal osetrovatelce co si myslim a ona to za me pise, neumim totiz ani psat sem totiz kun smích

16-01-2010 08:30 PM RE: Organizace na TS | Upravil/a Born 16-01-2010 11:50 PM

Yomp
Člen

Úroveň upozornění 0
Pokud ma nekdo problem s orientaci na TS prectete si prosim nasledujici radky.

Nejcasteji vyuzivane kanaly:

1. AKF - nejsem u pocitace
  2. Gamming room - kanal vyhrazený pro hrani
  3. Chill out room - sedite u pocitace, jste na prijmu, ale nehrajete a treba poslouchate hudbu, jste na internetu atd.
  4. Editing room - pouzivame tehdy kdyz potrebujeme poradit, tvorba misi, nastaveni hry atd.

Ostatni kanaly:

1. Server home a BTK klan slouzi pro nove prichozi aby hned neskocili do kanalu kde se hraje..
  2. Officers room - slouzi vrchnimu veleni
  3. Training room - kanal slouzici pro vycvik

A zdrzte se zbytecnych komentaru. Dekuji

09-02-2010 10:30 PM RE: Organizace na TS

krmi74
Administrátor

seržant

Příspěvek: 301
Založený: 01.01.10
Věk: 46
Pokud mate WIN7 64bit, neupdatujte TS3, ponechte si verzi 3.0.0-beta13, po updatu vám nemusí fungovat Plugin pro TS Notifier.

10-02-2010 06:01 PM RE: Organizace na TS

Hokum
Člen

Private First Class

Příspěvek: 94
Založený: 12.08.09
Věk: 43

Úroveň upozornění 0
[quote]krmi74 napsal:
Pokud mate WIN7 64bit, neupdatujte TS3, ponechte si verzi 3.0.0-beta13, po updatu vám nemusí fungovat Plugin pro TS Notifier.[/qu

Tak neviem mám Win 7 64 bit a TS verziu 3.0.0 - beta 15 a fachci to v pohode.

10-02-2010 06:42 PM RE: Organizace na TS | Upravil/a Born 18-03-2010 07:25 PM

krmi74
Administrátor

seržant

Příspěvek: 301
Založený: 01.01.10
Věk: 46
Hokum napsal:
krmi74 napsal:
Pokud mate WIN7 64bit, neupdatujte TS3, ponechte si verzi 3.0.0-beta13, po updatu vám nemusí fungovat Plugin pro TS Notifier.

Tak neviem mám Win 7 64 bit a TS verziu 3.0.0 - beta 15 a fachci to v pohode.

Me Plugin pro Notifier s beta15 nefungoval, a když jsem to přeinstaloval zpátky na beta13, tak to běží v poho. Born našel někde na foru, že už s tím někdo problém měl.

26-02-2010 06:35 PM RE: Organizace na TS

Born
Hlavní Administrátor

First Sergeant

Příspěvek: 1044
Založený: 05.02.09
Věk: 41
Status připojených uživatelů na TeamSpeaku ve verzi 3 zatím nefunguje.

Přejít na fórum:
Forum powered by fusionBoard
Sdílet tuto diskuzi
URL:
BBcode:
HTML:
Přilášení
Jméno

Heslo

Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.