Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 291

Warning: Illegal string offset 'user_rights' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 291

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 291

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 291

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 291

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 814

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 815

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 816

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 817

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 818

Warning: Illegal string offset 'user_rights' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 819

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/maincore.php on line 820
ArmA BTK - Born To Kill - ARMA KLAN - Diskuzní fórum: Play WithSIX - BTK Tutoriál
20.04.2024 03:50
WEB
· Úvod
· FÓRUM
· Články
· GALERIE
· ODKAZY
· NAPIŠTE NÁM
· HLEDAT

· Kalendář akcí
· Professional Download System
BTK

· ARMA
Kalendář akcí
<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          


Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/invisible.inc.php on line 65

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/invisible.inc.php on line 67
Číst diskuzi
ArmA BTK - Born To Kill - ARMA KLAN MÓDY, ADDONY, MAPY Ostatní
Play WithSIX - BTK Tutoriál

Tisk diskuze

25-05-2013 11:38 AM Play WithSIX - BTK Tutoriál | Upravil/a Evro 25-05-2013 12:03 PM
Avatar člena

Evro
Člen

Příspěvek: 44
Založený: 02.12.09
Bydliště: Praha
Věk: 32
Warning: Illegal string offset 'user_id' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 45

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 53

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 54

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 57

Warning: Illegal string offset 'user_id' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 83

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 86

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 87


Úroveň upozornění 0
Jelikož tu není žádný návod apod. na hraní na BTK skrze Play WithSIX tak tu stručně popíšu jak např. přejít z AddonSyncu na PWS apod.

A výhoda oproti AddonSyncu? [b]Rychlost a jednoduchost[/b]. Viz názorná ukázka >> [url]http://youtu.be/KdcQ5WGJyIU?t=5m13s[/url]

[color=#990000][b]Přechod z AddonSyncu na PWS:[/b][/color]
- Pokud přecházíte z AddonSyncu, tak u vašich addonů chybí konfigurace, takže si Play WithSIX bude všechno po jednom kontrolovat. Proto [b]doporučuju stáhnout tento soubor[/b] >> [url]http://up.evromalarkey.eu/addonsync-pws-cfg.rar[/url] a obsah toho raru překopírovat do složky se hrou a přepsat.

- Tímto máte u Addonů "natvrdo" nakopírovanou konfiguraci, takže PWS nemusí nic kontrolovat a nemusíte pak dlouho čekat. Ale pokud si chcete být vážně jistý, že budete mít oficiální a plně funkční módy, nebo jste měli s addonama z AddonSyncu problém, tak doporučuju přes PWS všechno překontrolovat.

[color=#990000][b]Stáhnutí, instalace a BTK video tutoríál na Play WithSIX [/b][/color]
Odkaz ke stažení - [url]http://play.withsix.com/download[/url]
[youtube]KdcQ5WGJyIU[/youtube]

- Jinak do BTK balíčku doporučuju přidat [b]@sthud[/b] a [b]@st_bunnyhop[/b] pro lepší hratelnost.

[b]Podrobný tutoriál na Play WithSIX (volitelné)[/b]
[youtube]lFNDBvq92A4[/youtube]

Kdyby kdokoliv měl jakýkoliv problémy, stačí napsat sem nebo na tsku a rád poradim.

Cely videotutorial apod. feel free to use, můžete to hodit třeba do menu pokud byste chtěli.
 
27-05-2013 01:57 PM RE: Play WithSIX - BTK Tutoriál | Upravil/a Atoren 27-05-2013 02:00 PM
Avatar člena

Atoren
Člen

Příspěvek: 4
Založený: 05.05.13
Warning: Illegal string offset 'user_id' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 45

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 53

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 54

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 57

Warning: Illegal string offset 'user_id' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 83

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 86

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 87


Úroveň upozornění 0
Když jsi se tak pěkně nabídnul s pomocí, tak jí musím využít. mrknutí Mám docela velkej problém. Hraju normálně přes PWS a všechno ok. Přes týden se normálně přihlasim na server a běží to. Pokud ale máme specku a já jí normálně přes PWS zapnu, nefunguje to. Respektive arma se začne spouštět začne se mi to loadovat, ale jakmile mi začne v levym hornim rohu ukazovat soupis hráčů, padne to a přepne se to do singleplayeru. Normálně mě to hodí no meníčka. Na opravu jsem zkoušel snad všechno. Dokonce jsem reinstaloval celou armu a PWS, stáhnul znovu všechny mody a nic. Vždy ten samý problém. PWS mám sesynchronizovanej se stránkama, takže vůbec netuším, kde je problém. Jelikož jsem člověk v počítačích průměrně gramotný, nenapadá mě už žádné řešení. Přes steam nehraju. Díky za pomoc. mrknutí
 
27-05-2013 10:36 PM RE: Play WithSIX - BTK Tutoriál
Avatar člena

Evro
Člen

Příspěvek: 44
Založený: 02.12.09
Bydliště: Praha
Věk: 32
Warning: Illegal string offset 'user_id' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 45

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 53

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 54

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 57

Warning: Illegal string offset 'user_id' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 83

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 86

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 87


Úroveň upozornění 0
Hale nevim, skus zapnout jen singeplayer aby tě to nenapojilo rovnou na server a skus se napojit manuálně. Za další, nemáš v uživatelskym jmenu na windwos nějakou diakritiku? To občas dělalo nějaky problémy. Jinak zkontroluj si jestli máš v PWS zaškrtnuté spouštět jako spravce a že vše spouštíš jako správce. Kdyžtak pokud budu mít čas tak kolem 18.00 všední den budu na ts tak mi napiš, skusíme to vyřešit, nebo kdyžtak o víkendu mám čas a to mohl by si mě na TS zastihnout spíš.
 
28-05-2013 09:37 AM RE: Play WithSIX - BTK Tutoriál
Avatar člena

SGTcz90cz
Člen

Private

Příspěvek: 97
Založený: 21.11.09
Bydliště: Voda
Warning: Illegal string offset 'user_id' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 45

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 53

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 54

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 57

Warning: Illegal string offset 'user_id' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 83

Warning: Illegal string offset 'user_groups' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 86

Warning: Illegal string offset 'user_level' in /www/btkclan.cz/1.btkclan.cz/infusions/fusionboard4/includes/warning.inc.php on line 87


Úroveň upozornění 0
NEBO to vyres, narvi vsecko do zastupce, a misto dalsich X hodin reseni problemu si muzes treba vyho... vytrit podlahu.
 
Přejít na fórum:
Forum powered by fusionBoard
Sdílet tuto diskuzi
URL:
BBcode:
HTML:
Přilášení
Jméno

Heslo



Zapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
BlackFace by Fusion-Style.Ro | 16,444,463 návštěv
Powered by PHP-Fusion copyright 2002 - 2008 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.