11.07.2020 15:49
WEB
· ÚVOD
· FÓRUM
· ČLÁNKY
· GALERIE
· ODKAZY
· NAPIŠTE NÁM
· HLEDAT

· Kalendář akcí
· Professional Download System
BTK

· ARMA
Kalendář akcí
<< Listopad 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

PRAVIDLA
BTK CLANPoprvé a naposledy bych Vás chtěl upozornit na PRAVIDLA, které zde na webu panují. Je to z důvodu trendu, který se v poslední době na webech vidí a to je spam a kecy o ničem, tomu se zde budeme snažit předcházet, na vyblití svých názorů máte plno dalších webů, včetně těch klanových. Zde se laskavě chovejte dle pravidel, čímž přispějete konverzaci na úrovni a vztahů, mezi Vámi a naším klanem.

Děkuji Vám za celý klan, MAX PAYNE

ARMA II / CIVILISTÉ - Obyvatelstvo Chernarusi
ARMA IIDalší kousek ARMA 2 odhalen. Byly odhaleny nové informace o obyvatelstvu v Chernarusi. Více na oficiálních webových stránkách ARMA 2.

Obyvatelé Černarusi
Černaruský lid byl rozdělen během občanské války vlivem národnostních a politických rozbrojů. Většinou obyvatelstva jsou rodilí Černarusané s vlastním jazykem i kulturou, ale na severu země žije početná menšina etnických Rusů. Dalším problémem je prudký vzestup extrémismu na politické scéně a vznik ilegálních polovojenských organizací, které nepočetné vládní jednotky nebyly schopné kontrolovat. • Obyvatelstvo Černarusi tvoří především vesničané a horalé, městská populace se soustředí v malých městech na pobřeží, kde pracuje v přístavech a továrnách.
  Severní Černarus už nenabízí ani to málo zábavy, kolik mohla nabídnout před začátkem občanské války.

 • Obyvatelé země jsou k vojákům přátelští a mohou jim poskytnout cenné informace, ale jen zřídka mluví anglicky. Proto se při kontaktu s místními hodí znalost černaruštiny nebo ruštiny.

 • Místní na každou křivdu nebo násilí zareagují nepřátelsky. Vojáci, kteří nerespektují obyvatelstvo, mohou počítat s vážnými následky, ztrátou podpory nebo dokonce ozbrojeným odporem. Také nevhodné chování vůči ženám může způsobit velmi ostrou reakci.

 • V horách Severní Černarusi byl údajně opakovaně pozorován výskyt Yettiho.


ARMA II / USMC - Americká námořní pěchota
ARMA IINámořní pěchota v černaruské operaci nasadila 27. námořní expediční jednotku (MEU), jejímž úkolem je zvrátit výsledek občasnké války ve prospěch legitimní černaruské vlády. Mariňáci jsou skvěle vycvičení pro boj s povstalci a nechybí jim ta nejmodernější technika a vybavení.


 • Vojáci námořní pěchoty jsou vyzbrojeni moderními palnými zbraněmi, např. útočnými puškami M16A4 a M4, kulomety M249 SAW a M240. Pro vojáky USMC je charakteristická uniforma v digitální kamufláži MARPAT.
  Nejpoužívanějšími vozidly je kolový obrněný transportér LAV-25, pásové obojživelné bojové vozidlo pěchoty AAV. Údernou sílu představují tanky M1A2 Abrams.

 • Vzdušný transport je zajišťován vrtulníky MH-60S Seaknight, UH-1Y Venom a konvertoplány MV-22 Osprey. Útočnými stroji jsou vrtulník AH-1Z Super Cobra a proudový letoun F-35 s kolmým vzletem a přistáním.
  Součástí 27. MEU je i odřad speciálních jednotek Force Recon. Úkolem techto elitních jednotek v operaci Harvest Red je hloubkový průzkum a útočné operace v týlu protivníka.

 • Mariňáci v boji spoléhají nejen na svůj výcvik, ale i pokročilé zbraňové a průzkumné systémy, jako např. bezpilotní průzkumný letoun Predator nebo raketový komplet MLRS.Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
BlackFace by Fusion-Style.Ro | 11,541,932 návštěv
Powered by PHP-Fusion copyright 2002 - 2008 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.