22.04.2021 01:17
WEB
· ÚVOD
· FÓRUM
· ÄŒLÁNKY
· GALERIE
· ODKAZY
· NAPIÅ TE NÁM
· HLEDAT

· Kalendář akcí
· Professional Download System
BTK

· ARMA
Kalendář akcí
<< Duben 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

ARMA

ŽÁNR - 1st person akce / komplexní simulátor války
VÝROBCE - Bohemia Interactive Studio
WEB - http://www.arma.cz/
VÝROBCE - http://www.bistudio.com/Pokračování slavné a legendární ČESKÉ simulace války OFP: OPERATION FLASHPOINT. ARMA si na válku nehraje, ARMA je válka.

Hra Vás zavede do boje na ostrově Sahrani, kdy komunistický sever zaútočí na demokratický jih. Samozřejmostí jsou počeštěné titulky a vůbec veškeré texty ve hře. ARMA rozhodně není nic pro bábovky co po nocích tajně paří CSko, Battla a podobné arkády, ARMA Vám tam, kde ostatní hry mají vylepšení hratelnosti na úkor reality, podrazí nohy - připravím Vám hořkou dávku reality a budete se muset soustředit pouze a jen na své smysly, žádná pomoc ze hry Vám nepřijde - pokud se budete spoléhat na štěstí, budete se brzy válet v krvi a ve smrtelných křečích v ulicích nepřátelského města.

Samozřejmostí je naprostá volnost pohybu a rozhodování - zde děj akce ovlivňuje hráč, ne neviditelné stěny koridoru. Ve všech hrách se pokoušejí dát hráči více volnosti a prostoru, zde mnohdy tvůrci misí musí přemýšlet, jak hráče omezit :)

Hra je postavena na vylepšeném enginu z původní hry a i přes nemalé problémy ve verzi 1.00 je v aktuální betaverzi 1.15 ve skvělé kondici a poráží již mrtvou a oproti arma zabugovanou hru OFP v1.96 na všech frontách.

Samozřejmostí jsou bitvy, kdy je na bojišti několik desítek až stovky jednotek operujících na tak rozsáhlé herní ploše detailně vytvořené, že i mnohé strategie jí mohou závidět.

Do hry neustále přibývá mnoho a mnoho addonů a modifikací, které ve větší míře přispívají k vylepšení hry pro hráče přesně jim na míru. Díky tomu se ArmA stává stále oblíbenější a oblíbenější, což je opak oproti jiným hrám, kdy je jejich vrchol těsně po vydání.

Samozřejmostí je impletovaný editor, ve kterém se dají dělat opravdu veliké divy. Navíc tvůrci této hry (BIS - Bohemia Interactive Studio) uvolnili v co nejkratším čase po vydání oficiální nástroje pro tvorbu addonů, ostrovů a dalších prvků do hry a věnují se komunitě, čímž se hra stává ještě lepší a lepší!

MINIMÁLNÍ HW POŽADAVKY:
CPU: 2 Ghz
RAM: 512 MB
VGA: Nvidia Geforce FX s 128 MB RAM & pixel shader 2.0, ATI Radeon 9500 s 128 MB RAM & pixel shader 2.0
OS: Windows XP nebo Windows 2000 a DirectX 9c

DOPORUČENÉ HW POŽADAVKY
CPU: 3 Ghz
RAM: 1 GB
VGA: Nvidia 6800 a lepší, nebo Ati x800 a lepší s přinejmenším 256 MB RAM
HD: Potřebné volné místo: 3 GB (nebo více pro stažené addony)
OS: Windows XP a DirectX 9c

O hře existuje velké množství webů a fanstránek, zde jsou nejdůležitější z nich:

ENG / ANGLICKY:- veškeré dění ohledně hry ARMA, novinky, addony, modifikace, mise..., momentálně nejlepší fan-site této hry
- veškeré dění ohledně hry ARMA, novinky, addony, modifikace... Tento web je i v CZ verzi!
- Sahrani radio, důležité novinky
- oficiální forum ke hře, pokud něco vyjde, zde je to jako 1.
- oficiální "on-line" helpCZ / ÄŒESKY:- překlady tutoriálů do češtiny, originální nápady a návody, které jinde nenajdete, informace o dění v klanech atp...Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
BlackFace by Fusion-Style.Ro | 13,228,094 návštěv
Powered by PHP-Fusion copyright 2002 - 2008 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.